Smluvní podmínky

CLUB GNLD 

GNLD CLUB zprostředkuje svým členům základní trvalou 10% slevu, distributoři získají 25% základní slevu

 

Informace o dalších slevách Vám zašleme s první objednávkou. GNLD produkty jsou určeny výhradně pro osobní spotřebu GNLD partnerů v České republice a na Slovensku. Pro členy GNLD CLUB je určen tento eshop, kde jsou základní produkty za klubové ceny.  Přehled všech výrobků GNLD je na www.intra-lekarna.cz/page/gnld/ nebo na gnld.com.

Shromažďování a využití osobních údajů.


Respektujeme soukromí osob, které navštěvují naše webové stránky. Shromažďujeme pouze takové osobní údaje pro registraci, které nám sami dobrovolně poskytnete (jako např. jméno, adresa, e-mail, telefon...). Tyto údaje využíváme pouze k účelům uvedených tam, kde byly poskytnuty (zpravidla v souvislosti s objednávkou, nebo kontaktním formulářem). Příležitostně využíváme tyto informace k tomu, abychom se s vámi spojili (např. upřesnění objednávky, informace o rychlosti její vyřízení, odpovědi na vaše dotazy apod.) nebo k dokonalejšímu zjištění vašich potřeb a následnému zlepšení našich služeb. Vaše osobní informace neprodáváme ani nepronajímáme žádné třetí straně, kromě informací k tomu určených v rámci registrace Distributorů a Stálých zákazníků, které předáváme společnosti GNLD, jak je uvedeno na příslušných registračních formulářích.

Ceny za zboží

Všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny produktů a podmínky slev jsou pevně stanoveny společností GNLD International a GNLDCLUB jen ty jsou orávněny je měnit dle situace.

 

 

GNLD CLUB